Car Wash for R.O.M. -June 13 -10AM to 3PM

June 1, 2015 by
Filed under Anunturi

Sȃmbătă, 13 iunie intre orele 10AM-3PM CAR WASH la Biserica . Voluntarii vor incepe de la ora 9AM. Vă rugăm sa veniţi să susţineţi această lucrare spre beneficiul Romanian Orphan Ministries (R.O.M.)

From: “Romanian Orphan Ministries, Inc.” <roministries@bellsouth.net>

Frate Timotei si toti membrii Bisericii Baptiste din Nashville,

Va multumim din tot suflet pentru inima voastra si suportul vostru pentru lucrarea cu orfanii din Romania! In mod special, am vrea sa va multumim pentru munca grea depusa de voi ca sa fie un mare succes evenimentul de strangere a fondurilor!

Nu avem cuvinte sa va spunem cat de mult apreciem tot ceea ce faceti in Nashville ca sa aiba acesti tineri o oportunitate sa invete cum sa traiasca o viata independenta si sa creasca spiritual. Va multumim.

Abia asteptam sa va revedem cand vom veni acasa dupa Anul Nou. Intre timp, ramane valabila invitatia sa veniti la noi in vizita ca biserica! Daca nu se poate (stim ca e greu!) asteptam sa ne faca o vizita scurta familiile din Oradea care sunt la voi in biserica si vin in Romania.

Domnul sa va raspleateasca si sa va binecuvanteze!

Corey

Romanian Orphan Ministries, Inc.

Corey Burba – President

P.O. Box 148145

Nashville, TN 37214-8145

615-478-3203

Email: roministries@bellsouth.net

Web site: www.romanianorphanministries.com

Facebook Page: Romanian Orphan Ministries

Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!